Simply Signups (8.x-2.7) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: title
af: titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple select
af: Meervoudige seleksie

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: configure
af: verstel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: published
af: gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Edit field
af: Wysig veld
