Simply Signups (8.x-2.7) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple select
bg: Множествен избор

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: remove
bg: Премахване

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: configure
bg: конфигурирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: published
bg: публикувано

en: Select
bg: Избери

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Dashboard
bg: Табло

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
