Simply Signups (8.x-2.7) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
