Simply Signups (8.x-2.7) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple select
eo: Multopa elekto

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: status
eo: stato

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Fields
eo: Kampoj

en: configure
eo: agordu

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: published
eo: publikigita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: Required field
eo: Postulata kampo
