Simply Signups (8.x-2.8) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Multiple select
bs: Višestruko selektovanje

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Fields
bs: Polja

en: configure
bs: podesi

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Rows
bs: Redova

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Hidden
bs: Sakriven

en: published
bs: objavljen

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Remove field
bs: Ukloni polje

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
