Simply Signups (8.x-2.8) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: status
ka: სტატუსი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Hidden
ka: დამალული

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: Minimum
ka: მინიმუმი
