Simply Signups (8.x-2.8) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: remove
lt: pašalinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: status
lt: būsena

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: download
lt: atsisiųsti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: published
lt: paskelbtas

en: Return value
lt: Grąžinimo vertė

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
