Simply Signups (8.x-2.8) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple select
sq: Zgjedhje shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: status
sq: gjendja

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: configure
sq: konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: published
sq: publikuar

en: Add field
sq: Shto fushë

en: About
sq: Informacione

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
