Simply Signups (8.x-2.83) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple select
km: ជ្រើស​ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: The default value for this field, used when creating new content.
km: តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​វាល​នេះ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
