Simply Signups (8.x-2.83) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Help Text
my: အကူအညီ စာသားများ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
