Simply Signups (8.x-2.83) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
