Simply Signups (8.x-2.83) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple select
sk: Viacnásobný výber

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: remove
sk: odstrániť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: status
sk: stav

en: Created
sk: Vytvorené

en: Fields
sk: Polia

en: configure
sk: konfigurácia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: download
sk: prevzatie

en: operations
sk: operácie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Rows
sk: Riadky

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Hidden
sk: Skryté

en: published
sk: zverejnené

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: About
sk: Informácie o

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: Required field
sk: Požadované pole

en: The default value for this field, used when creating new content.
sk: Predvolená hodnota v tomto poli, použije sa pri vytvorení nového obsahu.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
