Simply Signups (8.x-2.6) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Multiple select
am: ብዙ ምርጫ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: status
am: ሁኔታ

en: configure
am: ውቀር

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Rows
am: ረድፎች

en: Hidden
am: ድብቅ

en: published
am: የታተመ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
