Simply Signups (8.x-2.83) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Multiple select
kk: Бірнеше таңдау

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: status
kk: статусы

en: Created
kk: Құрылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: configure
kk: баптау

en: published
kk: жарияланған

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу
