Simply Signups (8.x-2.83) - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: title
sv: titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Help Text
sv: Hjälptext

en: Size
sv: Storlek

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple select
sv: Flerval

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: remove
sv: ta bort

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Fields
sv: Fält

en: configure
sv: konfigurera

en: Textfield
sv: Textfält

en: Maximum
sv: Största

en: download
sv: ladda ned

en: operations
sv: funktioner

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Rows
sv: Rader

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Hidden
sv: Dold

en: published
sv: publicerad

en: Allowed values list
sv: Lista med tillåtna värden

en: Templates
sv: Mallar

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Select
sv: Välj

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Remove field
sv: Ta bort fält

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Telephone
sv: Telefon

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Columns
sv: Kolumner

en: Go back
sv: Tillbaka

en: About
sv: Om

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Signup
sv: Anmälan

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Textarea
sv: Textruta

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Edit signup
sv: Redigera anmälan

en: Signups open
sv: Anmälan öppen

en: manage fields
sv: hantera fält

en: Remove selected
sv: Tag bort valda

en: Edit template
sv: Redigera mall

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sv: Det minsta värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget minsta värde.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sv: Det största värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget största värde.

en: Required field
sv: Obligatoriskt fält

en: The default value for this field, used when creating new content.
sv: Standardvärdet för detta fält som används vid skapande av nytt innehåll.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Save template
sv: Spara mall
