Simply Signups (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help Text
et: Abitekst

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple select
et: Mitme valimine

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: remove
et: eemalda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: status
et: olek

en: Created
et: Loodud

en: Fields
et: Väljad

en: configure
et: seadista

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Configuration
et: Seadistus

en: Rows
et: Ridu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Hidden
et: Peidetud

en: published
et: avaldatud

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Minimum
et: Miinimum

en: Telephone
et: Telefon

en: Columns
et: Veerud

en: Go back
et: Mine tagasi

en: About
et: Programmist

en: Radios
et: Raadionupud

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Edit field
et: Muuda välja

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: Weight for @title
et: @title kaal
