Simply Signups (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Multiple select
eu: Hautaketa anizkuna

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: remove
eu: ezabatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: status
eu: egoera

en: Created
eu: Sortua

en: Fields
eu: Eremuak

en: configure
eu: konfiguratu

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: download
eu: deskargatu

en: operations
eu: eragiketak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: published
eu: argitaratuta

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Remove field
eu: Ezabatu eremua

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Signup
eu: Sinatu

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: The default value for this field, used when creating new content.
eu: Eremu honen lehenetsitako balioa, eduki berria sortzean erabiliko da.
