Simply Signups (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: remove
mn: устгах

en: Email
mn: Имэйл

en: status
mn: статус

en: Created
mn: Үүссэн

en: configure
mn: тохируулах

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх
