Simply Signups (8.x-3.1-rc3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Size
ht: Grosè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou
