Simply Signups (8.x-3.1-rc3) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: status
ne: स्थिति

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Hidden
ne: लुकेको

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
