Simply Signups (8.x-3.1-rc3) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Rows
ps: کتارونه

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Hidden
ps: پټ

en: published
ps: خپاره شوي

en: Select
ps: غوره

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: Columns
ps: ستنې

en: About
ps: په اړه
