Simply Signups (8.x-3.1-rc3) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
