Simply Signups (8.x-3.1-rc3) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Number
ug: سان

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: status
ug: ھالىتى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Signup
ug: تىزىملىتىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
