Simply Signups (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Multiple select
be: Мносны выбар

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: remove
be: выдаленне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: status
be: статус

en: Created
be: Створана

en: Fields
be: Палі

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Configuration
be: Налады

en: Rows
be: Радкі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Hidden
be: Схаваць

en: published
be: апублікавана

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Remove field
be: Выдаліць поле

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: Required field
be: Патрабаванае поле

en: The default value for this field, used when creating new content.
be: Прадвызначанае значэнне гэтага поля, выкарыстоўваецца пры стварэнні новага змесціва.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
