Simply Signups (8.x-3.1) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: The default value for this field, used when creating new content.
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔར་ཡོད་ཐོབ་གྲངས་ནི། ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱེད་དུས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
