Simply Signups (8.x-3.1) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Multiple select
cs: Vícenásobný výběr

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: remove
cs: odstranit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: status
cs: stav

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Fields
cs: Pole

en: configure
cs: nastavení

en: Textfield
cs: Textové pole

en: download
cs: stažení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Rows
cs: Řádky

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Hidden
cs: Skryté

en: published
cs: zveřejněno

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Select
cs: Vybrat

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Telephone
cs: Telefon

en: Columns
cs: Sloupce

en: Go back
cs: Krok zpět

en: About
cs: Popis

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: manage fields
cs: správa polí

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.

en: Required field
cs: Povinné pole

en: The default value for this field, used when creating new content.
cs: Výchozí hodnota tohoto pole, je použita při vytváření nového obsahu.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
