Simply Signups (8.x-3.1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Multiple select
dz: སྣ་མང་སེལ་འཐུ།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་
