Simply Signups (8.x-3.1) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Help Text
is: Hjálpartexti

en: Size
is: Stærð

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple select
is: Fjölval

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: remove
is: fjarlægja

en: Updated
is: Uppfært

en: Email
is: Netfang

en: status
is: staða

en: Created
is: Stofnað

en: Fields
is: Svæði

en: configure
is: stilla

en: Rows
is: Raðir

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Hidden
is: Falið

en: published
is: birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: Telephone
is: Sími

en: Go back
is: Til baka

en: About
is: Um
