Simply Signups (8.x-3.3) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple select
ast: Escoyeta múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: status
ast: estáu

en: Created
ast: Fechu

en: configure
ast: configurar

en: Maximum
ast: Máximu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Rows
ast: Fileres

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Hidden
ast: Anubríu

en: published
ast: espublizáu

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios
