Simply Signups (8.x-3.3) - en to el translation catalogue (51 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple select
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: remove
el: αφαίρεση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: status
el: κατάσταση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Fields
el: Πεδία

en: configure
el: ρύθμιση

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Rows
el: Γραμμές

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Hidden
el: Κρυφό

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Select
el: Επιλογή

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
el: Η ελάχιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει ελάχιστο.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
el: Η μέγιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει μέγιστο.

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: The default value for this field, used when creating new content.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή για αυτό το πεδίο, όταν δημιουργείται νέο περιεχόμενο.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
