Simply Signups (8.x-3.3) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple select
gl: Selección múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: remove
gl: borrar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: status
gl: estado

en: Created
gl: Creado

en: Fields
gl: Campos

en: configure
gl: configurar

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: operations
gl: Operacións

en: Configuration
gl: Configuración

en: Rows
gl: Filas

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Hidden
gl: Oculto

en: published
gl: publicado

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Go back
gl: Voltar

en: About
gl: Información

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Edit signup
gl: Editar inscrición

en: Signups open
gl: Inscricións abertas

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Remove selected
gl: Eliminar seleccionados

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.

en: Required field
gl: Campo necesario

en: The default value for this field, used when creating new content.
gl: O valor predeterminado para este campo. Usase cando se crea novo contido.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
