Simply Signups (8.x-3.3) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: status
ku: ڕەوش

en: Created
ku: درووستکراوە

en: configure
ku: سازبکە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Required field
ku: خانەی پێویست

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
