Simply Signups (8.x-3.3) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
