Simply Signups (8.x-3.3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
