Simply Signups (8.x-3.3) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: title
pl: tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Size
pl: Rozmiar

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple select
pl: Wybór wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: remove
pl: usuń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Fields
pl: Pola

en: configure
pl: konfiguruj

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: download
pl: pobierz

en: operations
pl: operacje

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Rows
pl: Wiersze

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Hidden
pl: Ukryty

en: published
pl: opublikowany

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Templates
pl: Szablony

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: Telephone
pl: Telefon

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Columns
pl: Kolumny

en: Go back
pl: Wróć

en: About
pl: O stronie

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Required field
pl: Pole wymagane

en: The default value for this field, used when creating new content.
pl: Wartość domyślna pola, używana podczas tworzenia nowej zawartości.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: No fields found.
pl: Nie znaleziono pól.
