Simply Signups (8.x-3.3) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: status
sl: stanje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: configure
sl: nastavi

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Rows
sl: Vrste

en: Hidden
sl: Skrito

en: published
sl: objavljeno

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Edit field
sl: uredi polje
