Simply Signups (8.x-3.4) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Fields
az: Sahələr

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Rows
az: Sıralar

en: Hidden
az: Gizli

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Telephone
az: Telefon

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: Radios
az: Radiolar

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.
