Simply Signups (8.x-3.4) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: status
mg: toetra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
