Simply Signups (8.x-3.4) - en to fi translation catalogue (63 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Multiple select
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: remove
fi: poista

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: status
fi: tila

en: Created
fi: Luotu

en: Fields
fi: Kentät

en: configure
fi: Muokkaa

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Maximum
fi: Suurin

en: download
fi: lataa

en: operations
fi: toiminnot

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Rows
fi: Rivejä

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: published
fi: julkaistu

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Select
fi: Valitse

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Remove field
fi: Poista kenttä

en: Minimum
fi: Pienin

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Columns
fi: Palstat

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: About
fi: Tietoja

en: Radios
fi: Radionapit

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: Remove selected
fi: Poista valitut

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fi: Syötä pienin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa pienintä arvoa.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fi: Syötä suurin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa suurinta arvoa.

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: The default value for this field, used when creating new content.
fi: Kentän oletusarvo luotaessa uutta sisältöä.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
