Simply Signups (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Multiple select
he: בחירה מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: remove
he: הסר

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: status
he: מצב

en: Created
he: נוצר

en: Fields
he: שדות

en: configure
he: הגדרות

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: download
he: הורדה

en: operations
he: פעולות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Rows
he: שורות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Hidden
he: מוסתר

en: published
he: פורסם

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Select
he: בחר

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: Minimum
he: מינימום

en: Telephone
he: טלפון

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Columns
he: עמודות

en: Go back
he: חזרה

en: About
he: אודות

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Signup
he: הרשם

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Max length
he: אורך מקסימלי

en: Remove selected
he: הסרת הנבחרים

en: Required field
he: שדה נדרש

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
