Simply Signups (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Rows
hy: Տողեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: published
hy: հրատարակված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
