Simply Signups (8.x-3.4) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Minimum
si: අවමය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
