Simply Signups (8.x-3.4) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Maximum
sr: Максимално

en: Rows
sr: Редови

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Templates
sr: Шаблони

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Required field
sr: Обавезно поље

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
