simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Manager
hi: मैनेजर

en: On
hi: चालू

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Off
hi: बंद

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Source
hi: स्रोत

en: Changed
hi: बदल गया

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Submission ID
hi: प्रस्तुति आईडी

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: Submission
hi: प्रस्तुति

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
