simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
