simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Manager
sv: Administratör

en: On
sv: På

en: Projects
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Database
sv: Databas

en: Off
sv: Av

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Source
sv: Källa

en: Changed
sv: Ändrad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Submissions
sv: Resultat

en: Collection
sv: Samling

en: Administrator
sv: Administratör

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Admin
sv: Administrera

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
