simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Source
te: మూలం

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
