simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Manager
tr: Yönetici

en: On
tr: Açık

en: Projects
tr: Projeler

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Database
tr: Veritabanı

en: Off
tr: Kapalı

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Source
tr: Kaynak

en: Changed
tr: Değişti

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Admin
tr: Yönetim

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Submission
tr: Gönderim

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
