simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Manager
af: Bestuurder

en: On
af: Op

en: Projects
af: Projekte

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: User login
af: Aanmelding

en: Source
af: Bron
