simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Source
am: ምንጭ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
